7 výrobků Kneipp, které musíte vyzkoušet na Valentýna

Kosmetika Kneipp je jako stvořená pro chvíle relaxace po náročném dni i jako ranní životabudič, obzvlášť když venku mrzne až praští. A co víc? Je i voňavým valentýnským dárkem, díky němuž si s partnerem užijete láskyplnou koupel nebo masáž.  Podívejte se na našich 7 favoritů pro letošní svátek zamilovaných. 

Jak projevit svou lásku na Valentýna?

Rozmazlete svou drahou polovičku voňavým dárkem.

Více balíčků >

1.      Sůl do koupele Miluji tě

Nechte promluvit své srdce. Koupelová sůl Kneipp® Miluji tě s přírodním výtažkem z malin a pečujícím brusinkovým olejem navodí smyslnou atmosféru. Termální solanka pečuje o pokožku a léčí kožní problémy. Těží se v solném dolu Luisenhall, jediném, který se v Evropě dochoval.

2.      Sada masážních olejů Kneipp

Hýčkejte svou pokožku při zamilované masáži. Oleje Mandlové květy, Staré dobré časy a Ylang-ylang uvolňují éterické oleje, které pokožku nádherně provoní a zároveň blahodárně vyživí. Nenechávají mastný film, a přesto pokožka po jejich použití zůstává dlouhodobě vláčná.

3.      Sada olejů do koupele Kneipp

S touto sadou vykouzlíte zamilovanou pečující lázeň kdykoliv a kdekoliv. Červený mák a konopí zklidňují podrážděnou pokožku, eukalyptus ulevuje při nachlazení, levandule uklidňuje tělo a mysl, kombinace kozlíku a chmelu je ideální na dobrou noc, harpagofyt pomůže na unavená záda a citrón s vavřínem kubébovým osvěží svou výraznou citrusovou vůní.

4.      Sada sprchové pěny a pěnového tělového mléka Ranní polibek

 

Delikátní vůně pomerančového květu, přírodního jojobového oleje a hlavně neobvyklá forma pěny vám přinesou úplně nový zážitek ze sprchování a promazávání pokožky. Vyzkoušejte pěnu spolu s partnerem, ale nezaručujeme, že se o ní nepoperete

5.      Pěna do koupele Třešňový květ

Přírodní éterické oleje a extrakt z třešňových květů vnese do vaší koupelny romantickou náladu. Přírodní olej z rýžových klíčků pečuje o pokožku a chrání ji před vysoušením. Souhra linoucí se vůně, teplé vody a dlouhotrvající pěny je opravdovým zážitkem pro smysly.

6.      Sprchový gel Levandulové snění

Vyzkoušejte sílu cenného přírodního levandulového oleje. Podmanivá vůně levandule spolu s teplou vodou přinesou uvolnění a pozitivně naladí mysl, abyste si užili svátek zamilovaných ve vzájemné harmonii. 

7.      Pěna do koupele Čas snění

Levandulový olej a vanilkový extrakt se postarají o dokonalé uvolnění, když se chystáte do peřin. Nalaďte se na společnou notu při večerní koupeli a jděte spát s hlavou v oblacích. 

Veškerá kosmetika Kneipp® je bez konzervantů (např. parabenů), parafínů, silikonů a minerálních olejů. Máte tak jistotu, že o sebe s partnerem pečujete tou nejkvalitnější přírodní kosmetikou navrženou na základě poznatků vodoléčby a síly bylin Sebastiana Kneippa.